Ar turiu duoti merginai (pora, nesusižadėję, dar nevedę) pinigų drabužiams, kosmetikai, mokėti už ją kavinėse, už kiną? Kaip taktiškai pasakyti, kad ji ne mažutė ir kad už ją visur neturiu mokėt?

  1. Jei jūs jau viską išsiaiškinote ir abejonių nebėra, jei ketinte kurti šeimą – tai pirškitės ir tokie klausimai nebekils.
  2. Jei dar ne viskas aišku, jei yra klausimų ir abejonių – aiškinkitės aktyviai, o tam tarpe ir pinigų klausimą. Iš jūsų pasakojimo atrodo, jos šis klausimas kabo neišpręstas. Kitaip sakant ir pinigų klausimas yra darbinis pažinčių proceso klausimas, kurį būtina pilnai išsiaiškinti prieš darant lemtingą gyvenimo sprendimą.
  3. Apskritai parūpinti pinigus (poroje, šeimoje) yra vaikino, vyro reikalas. Tačiau nuskurdintos lietuvių tautos atveju tai nėra paprasta. Todėl šiuo klausimu reikia švelniai susitarti
  4. Jei tai opus klausimas, jei sunku klabėti apie tai atvirai – rašykite merginai itin švelnius, pagarbius, prašančius laiškus. Rašykite jai lyg kokiai karalienei – su tokia pagarba.
  5. Sukūrus šeimą negali būti atskirų sąskaitų – visi pinigai turi būti bendri. Aišku darbines atskiras banko sąskaitas būtina turėti kasdienybei, tačiau visas didysis turtas ir pinigais turi būti bendri.
  6. Atminkit, kad vaikinai/vyrai žymiai blogiau tvarko ir leidžia pinigus (nebent jie finansų specialistai).
  7. Kai kurios merginos/moterys būna labai išlaidžios arba reikalaujančios iš vyro pernelyg daug pinigų, t.y. žymiai daugiau nei jis gali uždirbti. Tai ne to vyro moteris. Atkreipkite į tai dėmesį ir pagalvokite – ar pajėgsite išlaikyti merginą su jos finansiniais poreikiais?

http://ask.fm/Girdzijauskas/answer/108058603767

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s