Iš kur atsiranda pogimdymine depresija?

Teigiate, kad depresija yra per didelis rūpinimasis savimi, jei gerai supratau. Sakykite, iš kur atsiranda pogimdymine depresija, juk moteris tikrai turi kuo rūpintis, dieną-naktį? 🙂 Ačiū

Taip, depresija yra per didelis savitikslis rūpinimasis savimi, konkrečiau – savo kūnišku, materialiu, daiktiniu gyvenimu. Kūnas – tai puikus brangus indas, kuris be prasmės arba turinio tampa dviguba našta. Įklimpus į tokią dvigubą duobę išties nelengva išsikapstyti.

Moteris ir jos vaikas yra tas pats kūnas. Rūpinimasis vaiku yra rūpinimasis savimi, savo kūnu. Dauguma žmonių besąlygiškai myli savo kūną. Štai kodėl moters meilė savo vaikui yra besąlygiška  – tai meilė sau.

Vaikui augant (vystantis savarankiškai valiai, asmenybei), paauglystėje, prasideda rimti konfliktai su tėvais.  Tuomet besąlygiška motinos meilė vaikui patenka į prieštaravimą ir išbandymą. Būtent tada atsiskleidžia ar motina realiai moka mylėti (myli) vaiką – ne kaip brangią savo kūno dalį (kurią norisi savintis), bet kaip atskirą žmogų, kurį būtina išleisti į savarankišką gyvenimą. Taigi ar tikrai motina mylėjo vaiką ar save (savo kūno dalį) – reikia pasitikrinti kai jis suauga ir matome galutinį rezultatą.

Depresija yra Yang stoka. Kūnas (viskas kas materialu) yra Yin.

Norint išeiti iš depresijos būtini Yang energijos šaltiniai. Geriausias Yang šaltinis yra kiti žmonės. Rūpinimasis jais žmogui užtikrina nepaliaujamą Yang srautą.

Mažas vaikas nėra Yang šaltinis. Atvirkščiai – jis ima iš tėvų energiją.

Šeimoje ir visuomenėje Yang šaltinis yra vyras. Jei moteris pernelyg sureikšmina kūdikį – ji pateks į Yin pertekliaus uždarą ratą, t.y. depresiją.

Jei motina per daug dėmesio skiria Yin (materialąjai) pusei, jis praranda Yang šaltinį – savo vyrą. Vaikui užaugus jis lieka tik su išvystyta Yin (materialiąja) puse.

Beje, reiktų atkreipti dėmesį – koks pogimdyvinės depresijos metu gimdyvės ryšys su savo vyru.

Kad motina nepatenktų į depresiją po vaiko gimimo jai 2x daugiau reikia Yang energijos nei įprastai!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s