Kaip manote, ar verta investuoti ir suma kiek į naujausiąjį išmanųjį, kai jie taip greitai vis keičiasi.

Kaip manote, ar verta investuoti ir suma kiek į naujausiąjį išmanųjį, kai jie taip greitai vis keičiasi. Mados nepavysi. Ir ar verta? Kokios funkcijos Jums pačiam yra prioritetinės Jūsų išmaniajame? Kodėl/kiek/kada verta/neverta investuoti į telefonus (kad ir kokie nauji bebūtų?)

Reikia ne madą vytis, bet praktinį naudingumą.

IT sferoje (na, greičiausiai, ir visose sferose, bet IT galioja labai ryškiai) galioja tokia taisyklė:
jei perkate įrenginį – pirkite tik patį naujausia ir geriausią kokį tik įstengiate nupirkti, nes jis jums tarnaus ilgiausiai (jei mokėsite naudoti) ir bus labiausiai suderinamas su visomis kylančiomis technologijomis.

Konkrečiau – pirmiausia įrenginyje turi būti tos funkcijos kurių jums labiausiai reikia dabar ir kurių tikėtinai reikės ateityje. Kitaip sakant jis turi kiek įmanoma labiau atitikti tam tikrą paskirties kategoriją, pvz

  • darbui/verslui,
  • smsams,
  • laisvalaikiui, muzikai, fotografijoms
  • ar dar kažkam.

Ir minimum jums nereikalingų funkcijų.

Pvz aš neseniai pirkau video camcorder. Besigiliant paaiškėjo, kad į mano interesų zoną patenka tik 5-7 konkretūs aparatai visame pasaulyje, tačiau galų gale laimėjo vienas, kuriame buvo visos būtiniausios funkcijos, plius viena svajojama brangi funkcija ir nė vienos nereikalingos. Tą įrenginį buvo nustoję gaminti prieš pusmetį, bet jis dar buvo prekyboje. Nusipirkus paaiškėjo, kad tai idealus pataikymas.

Antra. Gilinantis į naujausius pasirodžiusius įrenginius būtina atkreipti dėmesį, kad tik dalis jų pasiteisina po išbandymų, o dalis neplinta dėl vienų ar kitų trūkumų. Todėl neskubėkite pirkti patį šviežiausią įrenginį, bet lukterkite atsiliepimų apie jį.

Kai kuriose šalyse gudrūs žmonės apskritai neperka (ir net neimportuoja) visų iš eilės naujai išleidžiamų IT įrenginių, o tik išbandytus, pasiteisinusius ir pripažintus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s