Kada tėvai turi pradėti ieškoti savo vaikui antrąją pusę? Ar tai įmanoma?‎

Labai priklauso nuo tradicijų ir nuo situacijos šeimoje.

Be abejonės įmanoma.

Natūralus ieškojimas vyksta jei šeima daug bendrauja su svetimomis šeimomis, dalyvauja (privačiuose) renginiuose, susitikimuose, vakarėliuose – tada vaikai natūraliai susipažįsta ir susiporuoja.

Jei ateina laikas kurti šeimą ir vaikas neturi poros – tėvai gali specialiai ieškoti tinkamų kandidatų, pažindintis su tėvais ir daryti bendrus susitikimus, vakarus, kurių pagrindinis tikslas – vaikų susipažinimas.

Normalus sveikas gyvenimas ne tik reikalauja daug bendravimo, bet bendravimas apskritai yra viso gyvenimo esmė, natūralus energijos, džiaugsmo ir malonumo šaltinis.

Tėvai galėtų pradėti dairytis poros iš anksto, dar prieš ateinant vaiko šeimos kūrimo laikui. Apskritai verta ir pažindinimo vakarus daryti iš anksto. Jei tarp jų mezgasi trauka – atėjus teisingam momentui juos galima paskatinti santuokai.

Jei pažinčių procesą inicijuoja tėvai – tai daug geriau ir paprasčiau, nei tą darytų patys vaikai. Tėvai geriau iš šalies mato situaciją, turi didesnę patirtį ir vaikams nereikia praeidinėti pažinties procedūros stadijų. Be abejonės, jei vaikai nenori bendrauti būtent su tuo kandidatu – tėvai neturėtų kištis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s