Vaikino norai – ne mano norai

Klausimas: Mano vaikinas susigalvojo, kad savaitgalius turim leisti kartu pas jį. Jei ne – nepasitenkinimas. Kaip gražiai neįžeidžiant pasakyti, kad jo norai tėra jo ir man tai nepriimtina, kol jis net nepasipiršo?

Tomas Girdzijauskas:

Norite turėti vyrą ir laimingai gyventi kartu – pasikaustykite kosmine kantrybe visam gyvenimui.

Jei žmogus atvirai reiškia nepasitenkinimą arba pyksta – iš tikrųjų jis nenorom rodo visai kitą, gilesnę, svarbesnę savo savybę – naivųjį nebrandųjį savanaudiškumą, egoizmą.

Šeima egoistams neįmanoma. Būtent dėl šios fundamentalios savybės – nuolatinio susikoncentravimo tik į save, tik į savo poreikius – žlunga didžioji dalis šiuolaikinių vakarietiškų šeimų per 3 metus po santuokos.

Geriausia, jei jauni žmonės iki santuokos įvykdo esminį gyvenimo persilaužimą. Bet tai įmanoma tik gyvenant didelėse šeimose su daug brolių ir seserų.
Šiuolaikinėse mažavaikėse šeimose iškart auga užprogramuoti egoistai. Tai dauguma mūsų (su retomis išimtimis)!

Arba geriau vėliau nei niekada – iškart po santuokos, jau vėluodami, turi daryti skausmingą revoliuciją savo mąstyme, antraip jiems dar skaudžiau morališkai, psichologiškai ir finansiškai kainuos skyrybos.

Taigi. jūs jau matote šį simptomą prieš rimtesnį bendravimą.

Jei toks egoizmas (pyktis, nepasitenkinimas) kartojasi dažnai – pagalvokite, ar jūsų jėgoms vaikiną išgydyti nuo egoizmo? Žinokite, kad turite turėti 2X dvigubai daugiau altruizmo, jei norite paveikti tokį žmogų.

Jei būtent šis vaikinas jums svarbus ir svarbiausias, jei ryžtatės pasiaukojimui – jūsų altruizmas konkrečiai turėtų reikštis nedelsiant ir pačiam komunikavime su juo. Jei jis kalba kaprizų forma – elkitės su juo kaip su mažu berniuku, kuriam mama teikia daug daug kantrybės rūpindamasi juo praktiškai ir aiškindama gyvenimo tiesas. Švelniai pasakykite jam, kad jūs nesate jo asmeninė nuosavybė, kad jei jis nori elgtis kaip sutuoktinis – jo vyriškoji didenybė turi atlikti tam tikrus veiksmus iki santuokos ir kol santuokos nėra – jūs esate tik du svetimi žmonės turintys bendrauti per pagarbų atstumą.

Jei artimai bendraujantys vyras ir moteris nori vienas kitam perduoti kokį nors svarbų subtilų pageidavimą, kurį nepatogu sakyti tiesiai į akis – reikia arba rašyti laiškais arba perduoti žodžiu per patikimus žmones.

Rekomenduojame:

video-irasas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s