Vyras flirtuoja su kitomis moterimis

Klausimas: Nepasitikiu savo vyru, nes jis flirtuoja su kitomis moterimis. Kaip jį paskatinti baigti šį įprotį?

Tomas Girdzijauskas:

Jūsų žodžiuose ir, greičiausiai, mąstyme yra prieštaravimas, net keli. Taigi, pirmiausia reikia surikiuoti ir sulygiuoti jūsų pačios mintis ir norus, t.y. susitvarkyti su savimi.

  • “Nepasitikiu“ – tai tik jūsų vidinė problema, o ne kito žmogaus elgesio. Mes patys renkamės aplinką ir žmones, su kuriais bendraujame.
  • “savo vyru“ – jei jis iš tikro jūsų vyras – tai visų kitų žodžių jūsų sakinyje negali būti. Panašu, kad jis jūsų yra tik formaliai arba tik iš dalies. Jei norite kad jis iš tikro būtų jūsų vyras – prisijaukinkite jį pilnai ir jis nežiūrės į kitas moteris.
  • Jei jis daro kažką jums nemalonaus – tai:
    • dar nereiškia, kad jis tai daro specialiai jūsų įskaudinimui. Jūsų pačios egoizmas (kiekviename žmoguje yra natūralusis egoizmas) sukuria tokį sureikšmintą minčių ir jausmų pobūdį (iš musės daro dramblį), kad jūs jaučiatės įskaudinta.
    • pirmiausia teikite tik malonumą jam visose gyvenimo srityse
    • ir antru žingsniu – labai švelniai, mandagiai, atsargiai, taktiškai bet atkakliai ir kryptingai siųskite jam įvairius signalus (geriau pradėkite nuo užuominų, ir laipsniškai darykite pranešimus vis atviresnius), kad tam tikras jo elgesys jus skaudina. “Brangusis mane skaudina toks (konkretus) tavo elgesys“, prašau nedaryk taip. Brangusis, kiekvieną moterį skaudintų toks elgesys, taip su moterimi elgtis negalima! Ir panašiai.

Atminkite, kad didžiojoje daugumoje atvejų, kai mes keliame pretenzijas, reikalavimus, pyktį kitų adresu, iš tikrųjų mumyse pačiuose yra daug didesnė problemos dalis, nei kitame žmoguje. Jei mes savo pusėje būtume teisūs, tvarkingi, švarūs – mums nekliūtų kito žmogaus poelgiai, neerzintų jis, mes jį suprastumėm, pateisintumėm ir kaltintumėm tik save, kad kažko dar nepadarėme.
Yra amžina taisyklė – jei teisaus žmogaus aplinkoje kažkas daro klaidas – kaltas yra teisusis, nes neparodė teisingo pavyzdžio.
Kita amžina taisyklė – Išsitrauk rastą iš savo akies ir tada sakyk broliui “tavo akyje šapas“.

Taip, galbūt jūsų vyro elgesys nėra pats geriausias, tačiau įsigilinus į situaciją paaiškėja, kad mes patys nesame šventieji, kad visada reikia pradėti nuo savęs, išsiauklėti save ir tik po to mes rasime pavyzdingą būdą kaip pakoreguoti, efektyviai paauklėti kitą žmogų.

Atminkite, kad žmogų pakeisti, paveikti, išmokinti (o juo labiau – suaugusį) yra sunku, tai vyksta lėtai, todėl pirmiausia patobulinkite save, o tada bus aišku kokiais būdais patobulinti kitą.

Rekomenduojame

 

APIE SANTYKIUS RIMTAI IR NE_ BARZDA, PASTA IR KITAS JUOKAS PER AŠARAS

kaip atsisiųsti, rasi čia>> https://girdzijauskas.com/2017/11/13/pazinciu-knygele-dabar-nemokamai/

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: