Kaip susitaikyti su vyru?

Klausimas: Susipykom su vyru, FB išsitrynėm statusus, užsiblokavome, paslėpėme nuotraukas. Kai šiek tiek atslūgo – atblokavau. Kaip paskatinti jį sugrįžti į statusą, kažkaip dabar baisu pasisiūlyti į draugus, nes mūsų santykiai dar nėra puikūs

Atsakymas:

 1. ESMĖ, PRINCIPAI IR ĮVADAS
  1. Pats santykių statymas ir yra sąmoningi veiksmai kryptingai nukreipti į tą žmogų, t.y. jo norų užpildymą, malonumo jam darymą.
  2. Sąmoningi – reiškia peržengiant, įveikiant, suvaldant jausmų bangas. Tokių kaip baimė (baisu pasisiūlyti į draugus).
  3. Vyrai emociškai stabilesni, ataušta, atsileidžia greičiau už moteris. Tą ir patirtis rodo. Todėl tikėtina, kad jūs perdedate (baimės akys plačios), bet aišku jums pačiai geriau spręsti kokia vyro būsena.
  4. Kai susipykstama – stenkitės susitaikyti kuo greičiau.
  5. Žinokite, kad jausmų bangų suvaldymas yra amžina žmogaus problema Nr1. Reikia ir žinių ir nemažos praktikos, kad išmokti suvaldyti savo jausmus/emocijas. Taigi pažiūrėkite į šią situaciją kaip į emocijų valdymo praktikumą.
  6. Viena svarbiausių amžinų taisyklių šeimos ir apskritai artimųjų santykiuose – atleisti, atleisti, atleisti daugybę kartų, jei kas nors iš artimųjų jus įskaudino.
  7. Žinant pykčio valdymo dėsnius ir taisykles, pramokus suvaldyti bent grubiausius pykčio proveržius tampa akivaizdu, kad žmonių pyktis dažniausiai yra vaikiškas, infantilus, naivus ir net primityvus elgesys.  Tai neįvaldytas/nepažabotas instinktas.
  8. Pyktį galima ir būtina naudoti, bet tik retais ekstremaliais gynybiniais atvejais lyg ginklą, daug kartų rečiau, nei žmonės (ir konkrečiai ypač lietuviai) naudoja.
 2. VEIKSMAI JŪSŲ ATVEJU:
  1. Nustokite GALVOTI (drauskite laikyti galvoje) apie savo vyrą bet kokias negatyvias mintis.
  2. Vietoj negatyvaus galvojimo (grubi, primityvi vizualizacijos stadija) apskritai gyvenime, bendravime reikia siųsti (apgalvoti, formuluoti ir komunikuoti) klausimus, tiksliau – prašymus (išreikšta, apdirbta, brandi vizualizacijos stadija).
  3. Galvokite apie vyrą tik geras mintis, ieškokite tik gerųjų jo savybių.
  4. Pagalvokite – kas būtų jei, neduok Dieve, prarastumėt , prarastumėt artimą žmogų. Nedidelis baimės prarasti artimą žmogų kiekis atstato/sustiprina santykius.
  5. Taigi esmė yra mūsų pačių minčių valdyme. Tai darant ir žiūrint į pykstančius kyla tylus juokas, šypsena.
  6. Siųskite vyrui šypsenėlę (sms arba FB). Nuo širdies.
  7. Jei neatsilieps – vėl siųskite.
  8. Siųskite žodį atsiprašau (net jei jaučiatės kad esate teisi ir kaltu laikote vyrą). Iš tikrųjų konflikto metu kalti yra abu, nes įsiplieskus, per sekundžių dalis padaroma serija klaidų iš abiejų pusių.
  9. Rašykite šiltą laišką (sms, emailu).
  10. Kvieskite į vyrą draugus.

Rekomenduojame:

pyktcopy-of-copy-of-copy-of-copy-of-dizainas-1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s