NAUJIENA: seminaro 12 laimės paukščių įrašas!

Naujiena! Tomo Gidzijausko seminaras viena netradiciškiausių temų: 12 laimės paukščių/gyvenimo tikslo siekimas didžiosiose išminties tradicijose!

4,5 val. įrašas. Iš anksto perkant iki birželio 15 d. įrašui 40 proc. nuolaida (vietoje 45 Eur, tik 27 Eur). Apmokėjus įrašą atsiųsime per 3 dienas. NUOLAIDOS kodas PRE40 Įsigyti>>

Tomas apie šį seminarą:

“Žiūrint iš išorės, didžiosios išminties tradicijos yra labai skirtingos, tačiau žinant jų giluminę struktūrą ir esmę, jose yra panašios (arba net identiškos) atsikartojančios temos, asmenybės ugdymo priemonės, archetipai, simboliai, o kartais net ir sąvokos. Kai kurios tradicijos tiesiogiai kopijuodamos perėmė vienos kitų patirtį. Galima net laikyti, kad visos išminties tradicijos yra vienas produktas su dvylika versijų arba įpakavimų.

Visose tradicijose yra viena centrinė jungianti tema, tačiau išsibarsčiusi lyg mozaikos dalelės, kurias verta surinkti ir sujungti.

Nors apie sąryšius tarp tradicijų jau daug kalbėta ir rašyta žmonijos istorijoje, tačiau galime ir net turime į šią temą pažiūrėti vėl naujai, visai netikėtų šviežiu rakursu. Turime todėl, kad asmenybės ugdymas labai aktualus mūsų šalyje, o taip pat XXI amžiuje, po to kai pasidarė lengvai prieinama labai daug anksčiau slėptų ar uždarų neapžvelgtų šaltinių, yra nauja galimybė palyginti didžiąsias išminties tradicijas griežtesniu, reiklesniu ir tikslesniu požiūriu.

Visose tradicijose siekiama laimės. Kiekviena tradicija turi kažkokį savitą laimės simbolio atitikmenį – vienur tai “laimės paukštis“, kitur tai “laimės siūlas“ ir panašiai. Šioje temoje dėliosime tokius vaizdinius į vieną ir ieškosime gryniausios versijos, kokią šiandien galime išgauti.“

SEMINARAS SKIRTAS

Visiems besidomintiems asmenybės ugdymu ir išminties mokymais.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s