Kas yra “900 prasmių“?

Ilgai galvojau, kol supratau, kad mano pagrindinis gyvenimo produktas turi būti tekstas arba knyga, kurią galima pavadinti įvairiais būdais

  • Gyvenimo vadovėlis,
  • Visų temų instrukcija
  • Geriausi auksiniai TJG patarimai
  • Gyvenimo kibirkštys
  • Life hacks
  • 900 gyvenimo prasmių

ir kt pavadinimais.

Yra keli seni panašūs mokymai, kad žmoguje slypi daug miegančių gebėjimų, galių, talentų arba savybių. Jei jos pažadinamos – žmogui/-ėms teikia malonumą, naudą, vertę, prasmę ir patirtį. Žmogaus gyvenimo prasmė – per gyvenimą surinkti daug arba maksimum šių galių arba patirčių ir tada žmoguje įvyksta vikšro-drugelio transformacija (trans-form=formos keitimas) – susiformuoja nauja nematoma substancija arba esencija, kuri žmogaus esybę perkelia į daug aukštesnį lygmenį. Galime tai vadinti mirties įveikimu arba ketvirtąja dimensija.

Skaičius 900 yra sąlyginis. Indai moko, kad siddhinių galių yra gal 80, o gal 80000. A rtimieji Rytai moko, kad jų yra galbūt 620. Aš pasirinkau savotiką kompromisą – nesureikšminkite jo. Pagal vieną versiją visa tokių patarimų hierarchija dėliojasi taip: 2/10/125/620 arba panašiai.

Ar man pavyks pateikti visus 900 patarimų – parodys gyvenimas, tačiau aš pats sau iškėliau iššūkį tokį komplektą surinkti. Gal sustosiu ties 300, gal ties 800, o gal peržengsiu 2000. Pažiūrėsim.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: